טיפוח השיניים שהביא לי נס פעמיים

חברים, ידעתם שלשיניים שלנו יש כושר התחדשות עצמי?

תקשיבו לסיפור האישי של ההחלמה הפלאית של השיניים שלי, בלי רופא  שיניים אפילו ביולוגי,  ועם הרבה כח רצון ואמונה.

כאן אמנון לבב, מוביל קהילת טופהיל מנהיגי בריאות, ומנכ"ל "טבע-לי נטורופתיה" – קליניקה נטורופתית בראשון לציון.

במפגש נדבר על רופאי שיניים ומה שמעבר, על אוכל חם וחמימות אמיתית, על איך עוזרים לשיניים להתחדש מבפנים, על הקלת כאב, בריאות החניכיים, ועל שמירת השיניים של ילדים. הכל מתוך מה שלמדתי מנאדין ארטימיס, והשלמתי מדבריהם של ד"ר מרדכי הוכברג, ד"ר עדיאל תל-אורן, וד"ר דייויד אלן.

"טיפולים דנטליים קונבנציונליים הם ניתוח לכל דבר"
נאדין ארטימיס
Holistic Dental Care
תודה על המידע הכ"כ חשוב שהעלית אתמול היה מרתק🙏🏾
יעל אלול
"תודה על ההרצאה, היה מאד ברור וממוקד , קבלנו את צחצוח השיניים הקונוונציונלי כעובדה, וגם נטורופתיים ודיאטנים רבים כלל לא רואים בכך חשיבות ,אולי בגלל שהחיים גם ככה מורכבים...אבל כשיש תחליפים זה נעשה קל יותר 😁"
נעמה סביון
"תודה רבה לאמנון לבב על הרצאה מרתקת ומחדשת על נושא טיפוח השיניים, מוזמנים לפנות לכם זמן וקחו דף ועט כדי לרשום את הדברים החשובים שאמנון משתף"
איילת להב
קליניקה חברתית שיתופית
תודה רבה על ההרצאה של היום, היה מדהים! אני ממש לומדת מחדש את עולם הבריאות, כולל התזונה, ואני מודה על כל ידע חכם וטבעי שנכנס לחיי. שמחה ומודה על השינויים שאנחנו עוברים בפרט ובכלל כאנושות.
אביטל
דיאטנית קלינית
"למעשה, הפה הוא האיבר המרכזי בערכו לגבי שמירת הבריאות כולה. יש חשיבות עליונה לאכילת מזון בריא. כך יש גם סיכוי לשמור על בריאות השיניים והחניכיים. עם צריכת המזון המערבי, דאגה לאוכלוסיית חיידקים מועילים בפה תביא תועלת חלקית בלבד. "
ד"ר מרדכי הוכברג
תזונה פלוס - גליון 101