טיפים אחרי עקירה

מה לעשות אחרי עקירה כשכואב? שאלה אותי שירן היום.

"רציתי לברר מה אפשר לעשות אם נעקרה לי שן שלא היה צורך לעקור. והבנתי מהרופאה שהעקירה פגעה לי בסינוס ואני צריכה בגלל זה השתלת עצם. האם זה מומלץ לעשות? יש לציין שהעקירה היתה לפני חודשיים וחצי ואני עדיין עם כאבים.". 

עניתי: שמי אמנון מאיר לבב ואני מוביל את תוכנית פותחים פה לבריאות העוזרת לאנשים להגיע לחיים שלמים ומאושרים עם פה שלם ובריא שמחפשים להיפטר מבעיות חניכיים ושיניים ומאוכזבים מטיפולי שיניים קונבנציונליים או מחפשים פתרון טבעי לשיניים וחניכיים בריאות, בלי טיפולים כואבים, בלי הוצאות מיותרות ומטורפות, ובלי חוסר ידע, כדי שהם יוכלו לחיות חיים שלמים ומאושרים.  אני גם מנהל קליניקה נטורופטית.

אנחנו רוצים בע"ה למנוע את הכאבים שלך ושלך ולחסוך כסף וזמן. העניין הוא שאתם יכולים לרפא את השיניים והחניכיים שלכם בעצמכם. מה את אומרת על זה? אוהבת את הרעיון? 

"כן, מאד", ענתה שירן.
"אבל מה צריך לעשות כדי שהחלום הזה יתגשם?"

לפני כ-8 שנים, עניתי, כאבי תופת, ירדו לי לחצי תוך יום ונעלמו תוך שבוע בלי רופא שיניים. התנסיתי בטיפולים הנטורופטיים שלמדתי מאבא שלי, ד"ר Ph.D גדעון לבב, וב"ה, זה פשוט עבד, ועבד די מהר. ואז נפל לי האסימון והתחלתי להתנסות ולפתח.

היום אני עוזר לאנשים אחרים לעשות את זה. עלות של טיפולי שיניים קונבנציונליים יכולה להגיע גם לעשרות אלפי שקלים. רובנו קיבלנו את הצחצוח והטיפול הקונבנציונלי כעובדה, והמטרה שלי היא לאפשר לכם לטפח ולהבריא את השיניים והחניכיים שלכם ושל המשפחה באופן טבעי. 

כמובן, הידע שכאן בהרצאה הוא לא תחליף לייעוץ אישי. וטיפולים טבעיים הם בגדר לא תרופה, אלא שהרופא שמטפל בך צריך להתמצא גם ברפואה משלימה, והוא לא אשם שהוא לא למד רפואה משלימה בבית ספר לרפואה ושתכנית הלימודים נקבעה על ידי חברות התרופות ויצרניות השתלים. וכבר אמר ד"ר פאבלו אריאולה 

"אם הרופאים של היום לא יהיו התזונאים של מחר,
אזי התזונאים של היום יהיו הרופאים של מחר" 
ד"ר פאבלו אריאולה

שאלה שירן:

"אז מה אפשר לעשות אם עקרו לה שן שלא היה צריך לעקור? והעקירה פגעה בסינוס ורוצים לעשות לי השתלת עצם, ועדיין כואב לי"

בואי נבין קודם כל שהשיניים קשורות לאיברים, ועקירה של שן עלולה להבין לחולשה באותו האיבר. כל שן קשורה למרידיאן על פי הרפואה הסינית. וכשעוקרים שן, אז בעצם גם משנים משהו בגוף, בעצם גם פוגעים במשהו בגוף, זה לא סתם. "אל נא תעקור נטוע!", אומר השיר הידוע. וכבר בגמרא, בפירושים על הפסוק שן תחת שן, כתוב שעקירת שן זה דבר מסוכן.

אבל כבר עקרו לי את השן, אז מה עושים?

בואו נדבר על הקלת כאב טבעית.

למה השן כואבת? במקרה שלך, חבלות גורמות לדלקת, שגורמת לכאב. יש סדקים בשן, ואז נפגעים כלי דם, ואז נכנסים כל מיני חומרי מזוק (בניגוד למזון), שמשמשים אוכל לחיידקי הדלקת ולכן מגבירים את הכאב. וגם יש חומצות שממיסות את השן, יש חוסר שינה, יש מתח, יש לחץ, יש חרדות, יש סיבות נוספות לכאב. 

יש מה לעשות. דבר אחד – פרוטוקול אנטי דלקתי זה דבר מאד בסיסי. יש חומרים שיודעים לפרק דלקת, יש תזונה אנטי דלקתית. ויש הרגלים מיטיבים נוספים. אם יש נפיחות תשטפי במי מלח (חצי כוס מים עם שמינית כפית מלח) . להפסיק אחרי שהנפיחות יורדת. כמו כן אם אין נפיחות ואחרי שהנפיחות ירדה תתחילי לשטוף פה אחרי כל ארוחה במי קינמון ציילון. איך להכין? ראו בסרטון:

הדבר הבסיסי השני, זה פרוטוקול סתימת חורים. הגוף יודע לסתום חורים. כן, כל משחת שיניים מפריעה לתהליך. בואו נעזור לו. יש שישה, שבעה, שמונה תנאים שנחוצים כדי שזה יקרה. אחד מהם זה לוותר על הגליצרין שבמשחות השיניים, שמונע את הסתימת החורים הטבעית של הגוף. וצריך גם שיהיו מספיק מינרלים.

בקורס העזרה הראשונה, אני מדבר על זה, נותן את הפרוטוקול המלא להקלת כאב ולהסתימת חורים. זה במחיר שהוא ממש לא יקר, ועדיין במבצע השקה, ואפשר להתחיל להקשיב לו מיידית. פרטים נוספים בלחיצה כאן:

אם כואב ואתם צריכים עזרה ראשונה לטיפול טבעי בכאבי השיניים הקורס המהיר והאפקטיבי הזה הוא בדיוק בשבילכם.
ליחצו על התמונה לפרטים 

קורס עזרה ראשונה לטיפול טבעי בכאבי שיניים

ואם צריך לעומק, דברים נוספים, אפשר תמיד להתייעץ איתנו ולבוא להרצאות המשך, אבל קורס העזרה הראשונה זה דבר מאוד מאוד פשוט שזמין לכם במיידי. וקל ליישום.

בואו נדבר רגע על מה שהציעו לך על השתלת עצם.

האם ניתן לרפא חוסר איזון פיזיולוגי באמצעי מכנים? זה מיתוס. בעצם לא משנה כמה פלסטרים אנחנו נשים, הגישה הקונבנציונלית פטיש מסמר, אנחנו עכשיו בסוכות, ‫נבנה סוכה מהר. 

בגישה הקונבנציונלית בעצם ‫מטפלים בניקוי אבנית, ‫בגירוד שורשי השן, ‫שזו פרוצידורה שהיא מאוד כואבת, ‫הרבה יותר מניקוי אבנית אפילו, ‫בכל מיני כימיקלים קבועים, כמו אנטיביוטיקה, ובחיתוך חלקים מהחניכיים, וגם בשתילת חלקים נוספים, כמו השתילת עצם שהציעו לך. 

והבעיה שהגישות האלה מתמקדות רק בחניכיים ובשיניים, והן בכלל מתעלמות בקשר שלהן לשאר אברי הגוף, מדיניות של בת יענה. ולמרות שאנחנו פועלים לפי התיאוריה הקונבנציונלית שנחשבת היום כנכונה, ועשינו כל מה שאמרו לנו לפי התיאוריה הזאת. למרות זאת, ל-97% מהאנשים הבוגרים יש בעיות בשיניים, ומעל גיל 65, בארץ, ל-55% מהאנשים שמחוץ לבית חולים אין שיניים כלל.

אז אמרו לנו שזה הגיינת פה ירודה, והפתרון צחצוח, חוט, ניקוי אבנית ובכל זאת ניתוחים ואובדן שיניים. אפילו בלי החבלה שהייתה לך בשן, כתוצאה מהניתוח המיותר.

אז מה עושים? אם נעשה מה שתמיד עשינו, נקבל תוצאות שתמיד קיבלנו, די, מספיק!

אפשר לעצור. כל טיפול מביא את הטיפול שבא אחריו. בוא נעצור רגע את הדומינו. בוא נסתכל. 

השתלת עצם זה פלסטר. בדיוק כמו שסתימה זה פלסטר. זה משהו מכני שלא מביא לשינוי במנגנון סתימת החורים העצמי של הגוף. וכן, הגוף יודע להסתמך חורים. 

ולא רק אני אומר את זה, הרבה אחרים. רקמות יודעות להתחדש. תקשיבו לדוקטור רוברט או'נארה:. 

"אנשים רבים כבר יודעים שאם הגוף מרפא את עצמו, זה אומר שניתן לרפא את כל הרקמות." ד"ר רוברט או. נארה

כל עוד יש שם נימי דם, כל עוד יש שם התחלה של עצם, השן יכולה להתחדש, כל עוד יש שם נימי דם, אז הכאב יכול להסתלק. 

אנחנו יכולים לעזור לזה לקרות.

גם רופאים אחרים וחוקרים אחרים מגבים את דבריו.

ניתן לגרום לחורים להחלים, לעצם חדשה לצמוח סביב צוואר השיניים הרפויות, וחניכיים חדשות לגמרי יצמחו כדי להחליף חניכיים חולות ונסוגות 
(
ד"ר רוברט או נארה)

אז לא להתייאש! ובפאראפראזה על דברי רבי נחמן מברסלב:

אם אתה מאמין שאפשר לקלקל,
תאמין שאפשר לטפל
(אמנון לבב, בפארפרזה על רבי נחמן מברסלב)

אז טופהיל מתמקדת באיזון האקולוגיה של הפה, כך שרואים תוצאות בכל התחומים אלו במקביל.

מה צריך לעשות כדי להשיג פה בריא לחיים? אנחנו מדברים על תכנית ליווי ייחודית, שיש לה כמה וכמה שלבים, שעוזרת לאנשים שבחפשים להיפטר מהבעיות שיניים או חניכיים ומאוכזבים מטיפולי שיניים קונבנציונליים או מחפשים פתרון טבעי לשיניים ולחניכיים בריאות בלי טיפולים כואבים, בלי הוצאות מטורפות, בלי חוסר מידע, כדי שיוכלו לחיות חיים שלמים ומאושרים עם פה שלם ובריא.

אנחנו מתחילים בלהימנע מטעויות, ממשיכים בעזרה הראשונה, יוצרים שינוי לעומק במגוון של מדדים, בלי כאבים ניתוחים ודברים נוראים אחרים. ממשיכים בהתאמה אישית של התוכנית הטיפולית, במיוחד בשבילך ובשבילך, בלי להתבלבל מהאפשרויות האנסופיות שהשוק מציע. יוצרים הרגלים טובים, בונים תוכנית חוסן כדי שנוכל להתמיד בהרגלים הטובים, ממשיכים בשגרה ורואים איך שהרגלים נהפכים להרבה יותר פשוטים ויש לזה השפעות על כל הגוף כולו, כי השיניים הם השער למקדש, הפה הוא השאר לכל הבריאות כולה. 

אנחנו רואים קודם כל דברים בפה ואחרי זה בשאר הגוף. ואז אפשר גם לעזור לבני משפחה ולאחרים. זו התוכנית שלנו. זה הדרך שאנחנו מאמינים בה ורוצים לצעוד בה ורוצים לחלוק איתכם. דרך חולסת לבריאות שלמה של הפה, השיניים והחניכים. 

כדי ללמוד עוד, הירשמו כאן למטה להרצאת המבוא. שתהיה בה הבנה לעומק של הסיבות להתפרקות השיניים וגם טיפים מעשיים לעזרה ראשונה. ושיהיה המשך יום נעים!

הדרכה מיוחדת בשידור חי

לא חייבים טיפולים יקרים וכואבים. החניכיים והשיניים יכולות להתחדש באופן טבעי, בלי הוצאות מטורפות ובלי חומרים מזיקים.